Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Vybrali jsme pro Vás?

danduct Clean

DANDUCTCLEAN KOMPLETNÍ SADA ČIŠTĚNÍ KUCHYNÍ

CKCP – KONEC MASTNÝM USAZENINÁMKompletní sada pro čištění VZT kuchyní a mastných provozů je speciálně sestavena tak, aby jsme si dokázali poradit s jakýmkoliv problémem, který ve vašem systému budeme řešit. Odtahová potrubí kuchyňských a mastných provozů byla vždy spojována s nebezpečím požárů. Hlavním důvodem je nedostatečné čištění vnitřního vedení odtahového potrubí. Účinnost odtahového VZT systému je snížena, pokud je znečištěn tukem, což vytváří velmi nepříjemné pracovní prostředí a zvyšuje spotřebu energie.

Nejlepší způsob, jak se zbavit mastných nánosů je suchý led! Je to pevná forma oxidu uhličitého (CO2). Nemá žádnou barvu,
chuť ani vůni a je přirozenou součástí naší atmosféry.

Sada zahrnuje:
❃Stroj na výrobu suchého ledu WL3000
❃ Výkonný ventilátor VT5000
Danduct robota s 360° otočnou hlavicí
Tlakovou pistoli s hadicí 7,5m +
Manipulační násadu pro svislá potrubí


❃ Ideální do malých potrubí
❃ Vybavený vlastním LED světlem
Vysoce odolný 12m kabel

DANDUCTCLEAN MULTIFUNKČNÍ ROBOT

MPR – SPOLEHLIVÝ PRACANT

Špičková dánská modulární konstrukce a design umožňují DanductClean MPR (multi-purpouse robot) pracovat s rotujícími kartáči v úzkém vzduchotechnickém potrubí od 150×300 mm až po VZT potrubí o průměru až 1200 mm. Díky inovativnímu automatickému zvedacímu rameni můžete ušetřit drahocenný čas při práci.

Tato technolgie čištění a dezinfekce VZT je s námi již mnoho let, přesto je stále jedna z předních metod při údržbě vzduchotechniky. Efektivitu a schopnosti DanductClean MPR jsme již v praxi ozkoušeli desítky, ne-li stovky, krát!

Ve většině budov se velikosti vzduchotechnických potrubí často mění, což vyžaduje úpravu vybavení. U dálkově ovládaného zvedacího systému stačí pouze stlačit tlačítko ovládacího panelu, abchom zvedli nebo spustili kartáče tak, aby přesně odpovídaly potřebné velikosti VZT potrubí.

DANDUCTCLEAN INSPEKČNÍ ROBOT

MĚJTE PŘEHLED VE VAŠEM VZT

Dálkově ovládaný inspekční robot Danduct Clean má dvě kamery namontované na silném a výkonném podvozku. Jedna kamera nám ukazuje, co je před námi, jaké kontaminaci čelíme a co se s tím dá dělat. A druhá nás dostane bezpečně ven tak, jak jsme přijeli.

Když provádíme inspekčního robota Danduct Clean potrubím, mohou naši zákazníci nebo zaměstnanci sledovat operace na barevném monitoru. A ještě lepší: Po skončení každé práce si můžeme cestu zopakovat, zaznamenat vyčištěné kanály a předat zákazníkovi nejlepší důkaz kvalitní čistící práce – videa z čištění před a po.

❃ Vejde se do potrubí od 200 mm
❃ 4. kolový pohon & 30m kabel
❃ Přední a zadní kamera s LED světly
❃ Vozík pro snadnou přepravu
❃ 16Gb HD nahrávání & dálkové ovládání pro rychlejší načítání

DANDUCTCLEAN TECCAM

DOSTANEME SE VŠUDE

TecCam je snadno použitelný a velmi lehký manuální nástroj, který může dosáhnout až 12 metrů uvnitř potrubí. Hlava kamery s LED světlem je umístěna na pružné hřídeli. Vejde se do potrubí VZT již nad 40 mm a můžeme tím manévrovat většinou záhybů. LED světelný zdroj poskytuje ideální osvětlení se sníženým oslněním.

Není potřeba samostatných tlačných tyčí, konstrukce celé hadice integruje napájecí a zobrazovací kabely do pružné hřídele. Jedná se o nástroj, ketrý je velmi odolný proti opotřebení díky bitelnému vnějšímu opláštění, které chrání vodiče před poškozením. Má také velikou přizpůsobivost a lze jej připojit k většině čisticích nástrojů.

Díky dodatečnému softwaru můžeme pro zákazníky nahrávat videozáznamy a vytvářet fotografie na CD nebo USB.

❃ Ideální do malých potrubí
❃ Vybavený vlastním LED světlem
Vysoce odolný 12m kabel

DANDUCTCLEAN MANUÁLNÍ ČIŠTIČ DP4

KDYŽ JE TŘEBA PŘILOŽIT RUKU K DÍLU

Ručně přenášený čistič vzduchotechnického potrubí s cívkovou hřídelí z pevné oceli umožňuje snadnou manipulaci. Vysokorychlostní vrtačka a měkké kartáče čistí malá VZT potrubí od 63 mm do 150 mm rychle a efektivně, což šetří čas při přenosu a přípravách.

Vysoká kvalita, řemeslné zpracování a inovativní konstrukce; stroje DP4 jsou cestou ke kvalitnímu čištění vzduchotechniky!
Rotující kartáče zajišťují nejúčinnější manuální čištění vzduchotechniky a Danduct Clean DP4 jsou vybaveny speciálně navrženými kartáči z 0,6 mm polypropylenu. DP4 se velmi snadno ovládají a potřebujeme pouze standardní napájecí zdroj 230 V.

❃ Velmi snadná manipulace
Perfektní v úzkých VZT potrubích
❃ Hřídel od 2,5 do 7,5 m

DANDUCTCLEAN KARTÁČE DC4

KARTÁČE JSOU PROSTĚ ZÁKLAD

Stroj na čištění VZT potrubí DC4 přichází s nejnovější konstrukcí hnací hřídele. Díky této konstrukci se kartáč pohybuje přesně ve středu potrubí na vzdálenost až 30 m. Čištění svislých potrubí od spodu až nahoru se tak provádí velmi efektivně, ani záhyb 90 ° není překážkou.

Další funkcí je časově nastavitelný automatický systém „zleva-do prava“, který umožňuje čištění hranatých potrubí stejně snadno jako kulatých. Nastavitelná rychlost zvyšuje univerzálnost stroje, který se přizpůsobí všem VZT potrubím od 100 mm do 600 mm

Polypropylenové kartáče 0,6mm a 0,9mm
Snadné ovládání a potřeba pouze zdroje 230V
❃ Ideální pro čištění VZT potrubí od 100mm do 600mm
❃ Časově nastavitelný automatický systém pohybu

DANDUCTCLEAN KARTÁČE DC5

ČIŠTĚNÍ SE MEZE NEKLADOU

Přístroj na čištění VZT potrubí DC5 je kompletní kartáčový stroj na čištění vzduchotechnických potrubí od 100 mm do 600 mm.
Tento elektrický kartáčový stroj a je připraven k provozu ihned po připojení k napájecímu zdroji. Oproti modelu DC4 byl DC5 navržen tak, aby nám umožnil práci na VZT systémech i ve špatně dostupných prostorách.

Konstrukce přístroje DC5 dává možnost s ním manipulovat těsně pod potrubím a není zapotřebí mnoho místa.
Obsluha DC5 je pro nás snadná – sešlápneme nožní pedál a pomalu zatlačíme rotující kartáč do potrubí.

❃ Ideální pro čištění VZT potrubí od 100mm do 600mm
❃ Velmi snadná manipulace v hůře dostupných místech
❃ Délka hřídele DC5 až 20m

DANDUCTCLEAN VENTILÁTOR VT4000

I TEN BORDEL MUSÍ PRYČ

S ventilační jednotkou Danduct Clean VT4000 máme perfektní řešení „vše v jednom“, které odsává a filtruje veškerý prach a nečistoty z topných, vzduchotechnických a klimatizačních systémů. VT 4000 je velmi výkonný ventilátor s průtokem vzduchu 5 200 m3/h. Pro snadné ovládání má ovládací panel s vakuometrem, ampérmetrem a vypínači.

Mobilní jednotka je vybavena standardním filtrem H13 HEPA, který vám umožní používat ji i ve striktně kontrolovaném prostředí, jako jsou např. hotely či nemocnice. Pro snadné čištění a minimalizaci prostojů je filtrační jednotka vybavena systémem rotačního čištění, který filtrem vibruje zevnitř a uvolňuje nečistoty padadjící do nádoby na vědro k vyprázdnění.

Uzavřený systém pro minimální rušení okolí
HEPA filtr (16m2) s vestavěným čističem
❃ Vybavený vakuometrem a ampérometrem
❃ Průtok vzduchu 5.200 m3/h