Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

čištění VZT od roku 2004

My v Christofer Trade vidíme čištění VZT jako jednu z nejdůležitějších oblastí. Držet vzduch, který dýcháme nebo vypouštíme ven, čistý je základ zdravého a spokojeného života všech!

Jak to tedy vše začalo?

Počátky naší firmy datujeme k roku 2004, kdy se ….. vydal na technologický veletrh v Amsterdamu a tam se seznámil s dánskými DanductClean a americkými IceTech (dnes ColdJet).

Představila se dokonalá příležitost spojit naše profesní znalosti a jejich technologie, tím vytvořit jedinečný balíček služeb pro české podniky a VZT systémy.

Na český trh jsme nastoupili pod jménem Christofer s.r.o a jako první jsme nabízeli čištění odtahových a přítahových částí vzduchotechniky za pomocí technologie tryskání suchým ledem.

Hlavní část našich klientů byla v té době především hotely (kuchyně, společné prostory) a různé restaurace v oblasti Ústí nad Labem a Prahy.

TECHNOLOGIE

KTERÉ JSOU PRO VÁS TY PRAVÉ?

Vybrali jsme pro Vás ty nejmderější technologie čištění a dezinfekce VZT (vzduchotechnických) systémů!

Jako první jsme přinesli technolgoii

tryskání suchým ledem do Čech!

V průběhu následujících let jsme usilovně pracovali nejen na realizování zakázek, ale i na neustálém dovzdělávání se a implementování nejefektivnějších technologií.

Svojí působnost jsme zároveň rozšířili na podniky a řetězce po celé ČR, na Slovensko a do Německa.

Do našeho portfolia se začaly přidávat i soukromé budovy, závodní dílny, továrny a výrobny.

Podstatným bodem byl rok 2012, kdy jsme udělali opět veliký krok vpřed a z původního s.r.o. se stalo Christofer Trade a.s., jak je známo dodnes.

Technici I management zůstali stejní, takže mate jistotu, že svěřujete svojí vzduchotechniku skutečně zkušeným veteránům.

Naši zkušení profesionálové zajistí 100% čistotu VEŠKERÝCH VZT systémů

Christofer Trade tu je pro Vás!

Dnes, v tomto šíleném roce 2020, se stále zdokonalujeme a aktualizujeme technologie, které uplatňujeme při realizaci zakázek.

Přinášíme nejmodernější robotické zařízení JettyRobot s širokou škálou aplikací pro všemožné práce ve VZT systémech, ta nejpřesnější inspekční zařízení od Wöhler Bohemia a praktické rotační kartáče DanductClean urychlující manuální práci.

Zároveň víme, že je nutné brát extrémní ohled na čistotu vzduchu vnitřních prostor (tím příslušných VZT) a přidali jsme do arsenálu hned několik metod dezinfekce VZT.

DOMLUVTE SI NEZÁVAZNOU kONZULTACI